Kdo jsme

Kdo jsme

Jsme občané Hošťálkovic - různého věku, různého povolání, různorodých zájmů i myšlenek, členové místních spolků, ale jedno máme společné - HOŠŤÁLKOVICE.

Základním účelem všech našich činností je zejména rozvoj Hošťálkovic, neboť nám záleží na našem městském obvodu a není nám lhostejné, co se zde děje. Proto jsme se rozhodli vyjít ze své "ulity", přijít s novými aktivitami, přijmout zodpovědnost za chod našeho obvodu a ucházet se o podíl na jeho správě.
Avšak naším cílem není dělat politiku, ani hledat nějaké "trafiky". Naopak vše co děláme, děláme ve volném čase jako dobrovolníci. Jde nám totiž o konkrétní záležitosti, problémy, akce, ale to samozřejmě na druhou stranu bez politiky nelze. Tak jako, pokud chceme něco prosadit či změnit, nelze dělat politiku bez lidí.


Většina z nás jsme lidé bez politické příslušností, avšak již s bohatými politickými zkušenostmi. Navíc zázemí a podporu politické strany nám nabídlo parlamentní celorepublikové hnutí Starostů a nezávislých. Toto hnutí má bohaté zkušenosti s vedením obcí, měst, krajů i státu, proto věříme, že nám může být nápomocno při hledání optimálních řešení i u nás v Hošťálkovicích.
Díky svým pracovních i volnočasových aktivitách máme již zkušenosti s vedením našeho městského obvodu, fungováním v různých komisích, výborech, s pořádáním a organizováním nejrůznějších kulturních, společenských či sportovních akcí. Ve svých zaměstnáních pracujeme v neziskovém sektoru, v zájmových organizacích a spolcích, ve státní správě, samosprávě či v podnikání. Máme zkušenosti s různými grantovými projekty a dotacemi.
Věříme, že společně s Vámi, našimi sousedy, můžeme Hošťálkovice povznést a zkvalitnit zde naše žití.
© 2022 Občané pro Hošťálkovice, z.s., Za Hřbitovem 120, Ostrava-Hošťálkovice, 72528
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!